“İş ortaklarımızın güveni ve memnuniyeti ile bugünlere geldik. Gelecekte de aynı hassasiyetle fark yaratan, çizgi üstü, kaliteli ve dayanıklı mühendislik çözümleri üretmeye devam edeceğiz.”

SALTUK SENCER ÖRÜM
Genel Müdür

Esinoks, ihtiyaç ve kullanım koşullarına yönelik farklı çözümler sunan modüler su depoları üretir.

Ürünlerimiz son teknolojik sistemle donatılmış makine parkına sahip Kocaeli Gebze fabrikamızda, ileri üretim teknikleri ile üretilir.

Müşteri ilişkilerimiz, talep ve ihtiyaçlarınıza anında cevap verebilmek için Ankara, İstanbul ve İzmir ofislerimizden yürütülür. Ekibimiz iletişim becerileri yüksek, yaratıcı ve girişimci uzmanlardan oluşur.

Esinoks, sıradan bir ticari işletme değil; bir mühendislik firmasıdır. Her projeye, iş ortaklarının ihtiyaçlarına uygun mühendislik çözümleriyle yaklaşır.

Uluslararası standartlarda ileri teknolojilerin kullanımı Esinoks için vazgeçilmezdir. Uzman AR-GE ekibimiz ürünlerimizde her zaman en kaliteli, en sağlam ve en dayanıklıyı hedefler, ileri teknoloji ve yenilikleri adım adım takip eder.

Müşteri odaklı anlayışla,
teslim süresine riayet ve satış sonrası kusursuz hizmet temel ilkelerimizdendir.

Böylece Esinoks gerek yurtiçinde, gerek yurt dışında müşterilerimizin bir defaya mahsus ürün temin ettiği bir firma değil; tüm beklentilerini karşılayan, istikrarlı ve güvenilir bir çözüm ortağı olmuştur.

Hedefimiz sadece kaliteli ürün ve iyi bir hizmet değil; müşterilerimizin kusursuz bir deneyim yaşamasıdır. Bu şekilde fark yaratacağımızı bilir ve %100 müşteri memnuniyetine ulaşmak için çalışırız. Müşterilerimizin sadakati ise bizim için paha biçilmezdir.

Esinoks’ta, suyun yaşam için önemini daima göz önünde tutar, daha iyi bir dünya için çevreye ve insan sağlığına önem veririz. Üretimde kullanılan tüm hammaddeler sürdürülebilir bir çevre önceliğiyle belirlenir ve atık malzemeler geri dönüşümle yeniden değerlendirilir. Vatanperverliğin sözde değil, tüm tutum ve davranışların temelinde yattığına inanırız.

Ülkemiz ekonomisine katkı sağlamak, isçi sağlığı, iş güvenliği ve sosyal haklardan ödün vermemek, AR-GE’ye üst düzey yatırım yapmak, yeni bilimsel yöntemler geliştirmek ve kayda değer sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirmek Esinoks için basit ticari kazançların önündedir.